Cephekirala.com

Buradasınız: Anasayfa KURUMSAL TEKLİFLERİMİZ REKLAM VEREN

Reklam Veren

Şehrin en işlek cadde ve reklam gücü yüksek konumlarında reklam vermek şimdi çok kolay.
Günümüzde açık hava reklamlarını baktığımız her yerde bina cepheleri üzerinde görmekteyiz. Türkiye'de yaşadığımız şehirin merkezi ve en işlek cadde, ana artel yollar, otoban kenarları gibi konumlarında reklam gücü yüksek bina cephelerini cephekirala.com da takip edebilirsiniz. tek tek yada topluca mevcut ilanlar arasında kiralık reklam cephesi ilanlarına bizden en uygun fiyat garantisi ile aylık, yıllık kiralama teklifi alabilirsiniz.

Neden Açık Hava Reklamı?
  •  7/24 Görsel sunum
  •  Özgün Reklam Eserleri
  •  Marka, Kuruluş Prestiji
  •  Ebat ve Boyutlandırma Esnekliği
  •  Tüketiciye Doğrudan Ulaşım
  •  Işıklı, Işıksız, 3D Alternatifler

 Açık hava reklamcılığı.
Yabancı yatırımcıların Türkiye’ye duyduğu ilgi ile gelişen teknoloji beraberinde oldukça artıyor. Türkiye’de yakın bir zamana kadar açık hava reklamları denilince estetikten uzak demir levhalar akla geliyordu. Gelişen teknoloji ile birlikte açık hava reklamları reklam veren marka veya kuruluşun kimliğini yansıtmakta. üç boyutlu kabartma ışıklı ve ışıksız tasarımlar, hakeletli ve estetik reklam eserleri, verilen reklam tasarımlarından etkilenen tüketici çevresindeki bireyler ile reklam hakkında konuşup reklamın amacına ulaşmasını sağlıyor..

Açık Hava Reklamları İle Tüketiciye Doğrudan Ulaşın.
Günümüzde Kurumsal veya Yerel marka ve kuruluşlar, televizyondan ve radyodan sonra yada aynı zamanda, açık hava reklam mecralarını tercih etmektedir. Sokaktaki yaşamın içeinde, tüketiciye kısa sürede ulaşan reklamlar, açık hava reklam eserleridir. Yapılan reklam eseri hangi boyut ve tasarım çeşidi olursa olsun tüketicinin gözünden ve ilgisinden kaçamadığı tek reklam mecrasıdır. 

Tüketicinin yaşam süresince televizyon, radyo, gazete ve internet üzerinde gözlemlediği reklam eserlerine sokaktada karşılaşması, onu verilen reklam mesajına veya duyuru ve kampanyaya dahada ilgisini çekerek reklam eserlerinin hedefine ulaşmasını sağladığından reklam veren tarafından başlıca tercih sebebidir.

Marka ve kuruluşlar kurumsal kimlikleri ile birlikte tüketicisine iletmek istediği kampanyaları, yeni ürünleri, duyuruları, ulaşım bilgileri, ve benzeri reklam eserlerini bina cephelerini reklam panosu şeklinde kullanarak tüketicilerine iletmektedir. Özellikle Açık hava reklam eserlerinin, şehir merkezleri, popüler işlek cadde ve yollar, otoban kenarı ana artel yollarda bina cephelerinde uygulanmış olması tüketicilerin verilen mesajları daha çabuk almasını sağlamaktadır.

Açık hava reklam eserleri bir çok reklam ve duyuru ihticayını gidermesi yanı sıra reklam veren marka veya kuruluşun, tüketici karşısında pirestijli bir kurumsal kimlik kazanılmasında etkili bir yer sağlamaktadır. Dünya'da oldukça yaygın olan açık hava reklamları Türkiye'de de neredeyse yaşadığımız tüm alanlarda şehir hayatı içinde tüketicilere yönelik görsel tasarım reklam eserlerini gözlemlemekteyiz.

Alıkkıca tasarlanan ve bina cephesine, doğal hayata uygun reklam eserleri, kısa ve net, anlaşılması kolay olunca tüketicinin gözünden kaçmaz ve tüketicinin aldığı mesaj alışverişini yaptığı marka veya kuruluşun sempatisini kat kat arttırır.

REKLAM VEREN ÜCRETSİZ ÜYELİK
(Süresiz Üyelik, Yayındaki İlanlara Teklif verebilme, Topluca Fiyat Teklifi Talebi)
Türkiye'nin Herhangi Bir Şehrinde Reklam Konumu Güçlü Kiralamak İstediğiniz Reklam Cephesimi var? Semtinizde Yahut Şehrin En İşlek Cadde ve Yollarında Reklama Uygun Açık Hava Reklam Cephesimi Arıyorsunuz? yada Güçlü Bir Kuruluşsunuz ve Türkiye Geneli Seçtiğiniz Bölgelerde Açık Hava Reklamı Vermekmi İstiyorsunuz? Artık Cephekirala.com Açık Hava Reklam Cephelerinde Tek Asistanınız Olacak.
İster Üye Olun İster Olmayın Cephekirala.com'da İlan Sahiplerine Anında Ulaşıp İlan Hakkında Bilgi Alabileceksiniz. Üyelik Avantajları Aşağıdaki Gibidir ve Tamamen Ücretsizdir. 

İlanlan Sahiplerine Teklif Gönderme.
İlanları Favorilere Ekleme.
Topluca Cephe Kiralamak İsterseniz Cephekirala.com'dan Size Özel Teklif Alma.

HEMEN ÜYE OL

ZİYARETÇİ HARİTASI

Şimdi ilan verin. Cephekirala.com'da İlanınız Yayınlansın. Ücretsiz ilan kaydı için tıklayın.

Bağlan