Cephekirala.com

Buradasınız: Anasayfa KURUMSAL TEKLİFLERİMİZ CEPHE KİRAYA VEREN OTEL BİNA CEPHELERİ

OTEL REKLAM CEPHELERİ

Şehir Merkezi, Cadde, Ana Hartel Yollar'da Reklam Gücü Yüksek Konumda Otel Sahibimisiniz.?


Reklam'ın büyük-küçük marka ve kuruluşlar arasında nekadar önemli olduğunu baktığımız her alanda gözlemlemekteyiz. Reklam'a uygun Bina cephenizi bu rekabetçi firmalara Cephekirala.com aracılığı ile pazarlayarak sizde ek gelir elde edin.

Bu Teklifimiz İlginizi Çekebilir.
Açık hava görsel reklamları yaşadığımız şehirde neredeyse baktığımız her yerde bina cephelerinde görüyoruz.

Neden sizin bina cepheniz karlı bir reklam panosuna dönüşmesin? ve bu rekabetçi reklam verenler tarafından kiralanarak ekstra para kazanmayasınız?

Aşağıda size sunduğumuz ilan verme teklif seçeneklerimizi inceleyin.
Türkiye'nin ilk cephe kiralama platformunda sizde yerinizi alın!

 01Otel Binanızın Reklam gücü iyi olduğu bir konumdaysanız aşağıdaki ilan kaydı seçeneklerimizden size uygun olan hizmeti seçerek bize yeni ilan kaydı/üyelik talebi yollayın.

 02Cephekirala.com web adresimizde aktif kiralık reklam cephesi ilanları arasında sizin reklam cephenizde yerini alarak yayınlanmasını sağlayın.

 03Ücretsiz ilan kaydı tüm sorumluluğu cephekirala.com'a ait 1 yıl sözleşmeli ilan kayıt seçeneği ile siz hiç uğraşmadan ve vergi vb. yükümlülükleri almadan kar marjı yüksek bir gelir kaynağı elde edebilirsiniz.

 04Ücretli 1 yıl sözleşmesiz ilan kaydı seçeneği ile kişisel iletişim bililerinizi de ilanınızda yayımlayabilir kendi reklam cephenize gelen talepleri kendiniz değerlendirip aylık, yıllık, pazarlama yapabilirsiniz.

Örnek Reklam Cephesi:

ÜCRETSİZ İLAN KAYDI
(1 YILLIK SÖZLEŞMELİ)
 
ÜCRETLİ İLAN KAYDI
(1 YILLIK SÖZLEŞMESİZ)
Ücretsiz ilan kaydı ve üyelik, ücretsiz reklam cephenizin kurumsal firmalara topluca veya tek tek pazarlaması, ücretsiz reklam cephenizin işletilmesi, Cephekirala.com hizmetleri reklam cephenizin kurumsal kimlik kazanmasındaki ilk adımınız olacak.

Ücretsiz ilan kaydı için Cephekirala.com hizmet ve işbirliği sözleşmesi imzalayarak reklam cephenizden tek yetkili Cephekirala.com'u gösterin hiç bir sorumluluk ve yükümlülüğünüz olmadan ek gelir elde etmenin keyfini çıkartın.

  Ücretli ilan kaydı ve üyelik, reklam cephenizin kurumsal firmalara topluca veya tek tek pazarlaması konusunda tam destek alacaksınız. Cephekirala.com hizmetleri reklam cephenizin kurumsal kimlik kazanmasındaki ilk adımınız olacak.

ilan kaydı için herhangi bir bağlayıcı sözleşme imzalamanıza gerek olmadan Cephekirala.com'da ilan verebilirsiniz. gelen talepleri bizzat değerlendirir ve reklam cephenizi kendiniz işletebilirsiniz. ek gelir elde etmenin keyfini çıkartın.

1 Yıl Üyelik ve İlan Yayınlama
  1 Yıl Üyelik ve İlan Yayınlama
İletişim Bilgileri (Cephekirala.com)   İletişim Bilgileri (Kişisel Bilgileriniz)
İlan'a Tekfil Alma (Teklifler Karşılıklı Değerlendirilir)   İlan'a Tekfil Alma (Teklifler Özel E-Postanıza)
Adres Bilgileri   Adres Bilgileri
İlan Resimleri ( 6 Adet )   İlan Resimleri ( 6 Adet )
İlan Videosu ( 1 Adet )
   İlan Videosu ( 1 Adet )
 Ekstra İlan Açıklaması    Ekstra İlan Açıklaması
 Google Maps Yol Tarifi   Google Maps Yol Tarifi
 

  YENİ İLAN KAYDI GÖNDER
 
  YENİ İLAN KAYDI GÖNDER

Cephekirala.com Bu İşi Nasıl Yapacak?
Arşivlediğimiz kiralık reklam cepheleri ilanlarını Cephekirala.com olarak reklam verene çeşitli pazarlama yöntemleri ile tek tek, yada topluca teklif sunarak binanızdaki reklam cephesine reklam vermesini sağlayacağız.

Topluca yada tek tek reklam vermek isteyen kuruluş ve marka reklam verenler ile yaptığımız sözleşmede Aylık, Yıllık kiralama bedeli üzerinden sizin talep etmiş olduğuz fiyatı, yada yerinize en uygun fiyat bedelini Cephekirala.com üzerinde reklam veren site ziyaretçilerimizden gelen teklifler üzerine size taktim edeceğiz. Gelen teklifleri karşılıklı değerlendirip sonuç alacak, kurumsal iş ortaklığımızın güveni ve profesyonel çalışma anlayışına daimi mennun kalacaksınız.

 

Aşağıdaki üyelik ve ilan verme seçeneklerinden birini seçerek açık hava reklamlarına uygun bina cephenizi kurumsal markalar ile buluşturmakta ilk adımı şimdi atın.


ZİYARETÇİ HARİTASI

Şimdi ilan verin. Cephekirala.com'da İlanınız Yayınlansın. Ücretsiz ilan kaydı için tıklayın.

Bağlan