Cephekirala.com

Buradasınız: Anasayfa KURUMSAL TEKLİFLERİMİZ CEPHE KİRAYA VEREN

Reklam Cephesi Kiraya Veren

Reklam Veren ve Reklam Cephesi Kiraya Veren'i aynı çatı altında buluşturan Cephekirala.com, reklama uygun bina cephesi kiraya verme, kiraya alma işlerinde yeni bir pazarlama mecrası oluşturmuştur.

Bir Düşünün!
Boş Boş Duran Reklam'a Uygun Bina Cepheniz Neden Ekstra Gelir Kaynağınız Olmasın?

Cephekirala.com Türkiye'deki tüm illeri bünyesinde barındırarak reklama uygun bina cephelerini reklam veren ile buluşturmak için ilan sayfaları oluşturup yayınlamaktadır.

Arşivlediğimiz kiralık reklam cepheleri ilanlarını reklam veren'e çeşitli pazarlama yöntemleri ile pazarlar ve reklam cephenize reklam vermesini sağlarız.

Reklam veren site ziyaretçilerimizden gelen teklifleri karşılıklı değerlendirip sonuç alır, reklam'a uygun bina cephenizi Cephekirala.com ile kurumsal kimlik kazandırarak pazarlar ve olumlu sonuçlar alırız.

Aşağıdaki üyelik ve ilan verme seçeneklerinden birini seçerek açık hava reklamlarına uygun bina cephenizi kurumsal markalar ile buluşturmakta ilk adımı şimdi atın.

ÜCRETSİZ İLAN KAYDI
(1 YILLIK SÖZLEŞMELİ)
 
ÜCRETLİ İLAN KAYDI
(1 YILLIK SÖZLEŞMESİZ)
Ücretsiz ilan kaydı ve üyelik, ücretsiz reklam cephenizin kurumsal firmalara topluca veya tek tek pazarlaması, ücretsiz reklam cephenizin işletilmesi, Cephekirala.com hizmetleri reklam cephenizin kurumsal kimlik kazanmasındaki ilk adımınız olacak.

Ücretsiz ilan kaydı için Cephekirala.com hizmet ve işbirliği sözleşmesi imzalayarak reklam cephenizden tek yetkili Cephekirala.com'u gösterin hiç bir sorumluluk ve yükümlülüğünüz olmadan ek gelir elde etmenin keyfini çıkartın.

  Ücretli ilan kaydı ve üyelik, reklam cephenizin kurumsal firmalara topluca veya tek tek pazarlaması konusunda tam destek alacaksınız. Cephekirala.com hizmetleri reklam cephenizin kurumsal kimlik kazanmasındaki ilk adımınız olacak.

ilan kaydı için herhangi bir bağlayıcı sözleşme imzalamanıza gerek olmadan Cephekirala.com'da ilan verebilirsiniz. gelen talepleri bizzat değerlendirir ve reklam cephenizi kendiniz işletebilirsiniz. ek gelir elde etmenin keyfini çıkartın.

1 Yıl Üyelik ve İlan Yayınlama
  1 Yıl Üyelik ve İlan Yayınlama
İletişim Bilgileri (Cephekirala.com)   İletişim Bilgileri (Kişisel Bilgileriniz)
İlan'a Tekfil Alma (Teklifler Karşılıklı Değerlendirilir)   İlan'a Tekfil Alma (Teklifler Özel E-Postanıza)
Adres Bilgileri   Adres Bilgileri
İlan Resimleri ( 6 Adet )   İlan Resimleri ( 6 Adet )
İlan Videosu ( 1 Adet )
   İlan Videosu ( 1 Adet )
 Ekstra İlan Açıklaması    Ekstra İlan Açıklaması
 Google Maps Yol Tarifi   Google Maps Yol Tarifi
 

  YENİ İLAN KAYDI GÖNDER
 
  YENİ İLAN KAYDI GÖNDER

ZİYARETÇİ HARİTASI

Şimdi ilan verin. Cephekirala.com'da İlanınız Yayınlansın. Ücretsiz ilan kaydı için tıklayın.

Bağlan