Cephekirala.com

Buradasınız: Anasayfa KURUMSAL TEKLİFLERİMİZ

TEKLİF : Reklam Veren

Şehrin en işlek cadde ve reklam gücü yüksek konumlarında reklam vermek şimdi çok kolay.
Günümüzde açık hava reklamlarını baktığımız her yerde bina cepheleri üzerinde görmekteyiz. Türkiye'de yaşadığımız şehirin merkezi ve en işlek cadde, ana artel yollar, otoban kenarları gibi konumlarında reklam gücü yüksek bina cephelerini cephekirala.com da takip edebilirsiniz. Tek tek yada topluca mevcut ilanlar arasında kiralık reklam cephesi ilanlarına bizden en uygun fiyat garantisi ile aylık, yıllık kiralama teklifi alabilirsiniz.


Neden Açık Hava Reklamı?
  •  7/24 Görsel sunum
  •  Özgün Reklam Eserleri
  •  Marka, Kuruluş Prestiji
  •  Ebat ve Boyutlandırma Esnekliği
  •  Tüketiciye Doğrudan Ulaşım
  •  Işıklı, Işıksız, 3D Alternatifler

Detaylı İncele...

Teklif: Reklam Cephesi Kiraya Veren

Reklam Veren ve Reklam Cephesi Kiraya Veren'i aynı çatı altında buluşturan Cephekirala.com, reklama uygun bina cephesi kiraya verme, kiraya alma işlerinde yeni bir pazarlama mecrası oluşturmuştur.

Bir Düşünün!
Boş Boş Duran Reklam'a Uygun Bina Cepheniz Neden Ekstra Gelir Kaynağınız Olmasın?

Cephekirala.com Türkiye'deki tüm illeri bünyesinde barındırarak reklama uygun bina cephelerini reklam veren ile buluşturmak için ilan sayfaları oluşturup yayınlamaktadır.

Arşivlediğimiz kiralık reklam cepheleri ilanlarını reklam veren'e çeşitli pazarlama yöntemleri ile pazarlar ve reklam cephenize reklam vermesini sağlarız.

Reklam veren site ziyaretçilerimizden gelen teklifleri karşılıklı değerlendirip sonuç alır, reklam'a uygun bina cephenizi Cephekirala.com ile kurumsal kimlik kazandırarak pazarlar ve olumlu sonuçlar alırız.

Aşağıdaki üyelik ve ilan verme seçeneklerinden birini seçerek açık hava reklamlarına uygun bina cephenizi kurumsal markalar ile buluşturmakta ilk adımı şimdi atın.

ZİYARETÇİ HARİTASI

Şimdi ilan verin. Cephekirala.com'da İlanınız Yayınlansın. Ücretsiz ilan kaydı için tıklayın.

Bağlan