Cephekirala.com

Buradasınız: Anasayfa 281 İlan Fiyat Bilgileri KİRALIK REKLAM CEPHELERİ MARMARA BÖLGESİ İstanbul (Anadolu Yakası) Fırsat: Ataşehir Merkez Konumda Kiralık Cephe + 2 Lüks Plaza Katı

Fırsat: Ataşehir Merkez Konumda Kiralık Cephe + 2 Lüks Plaza Katı

Favorilere Ekle
İletişim Bilgileri Mail:info@cephekirala.com
Tel:0 212 616 17 44
Gsm:0 537 269 24 24 / Özgür Usta
İlan Tarihi 2017-12-05 15:23:19
İlan Yetkilisi Cephekirala.com (29)

Açıklama

İstanbul, Ataşehir Atatürk Mahallesi Girne Caddesinde Kiralık Reklam Cephesi 

Binamız çatı katı ile 6 kattan oluşmaktadır. Ataşehir'de merkezi konumda olan binamızın Ön yüzeyi Reklam'a, 1ci ve 2ci katı ise ortak alanlar ile kullanıma verilecektir. Tabela değeri oldukça yüksektir.

Binamızın karşısında ataşehir koleji, yanımızda meşhur bir restoran vardır, etrafımızda iş merkezleri ve dev yatırımlar vardır, binamızın önünden öğleden sonra araç trafiği ve yaya trafiği oldukça kalabalıktır, hafta sonları bu gözle görülür derecede artmaktadır. caddemizden otobüs ve minibüs hattı çift yön olarak geçmektedir. binamızın yan sitesinde 1000 blok vardır oldukça elit insanlar ve araçlar caddemizde gün boyu geçmektedir.

Kiralama yapacak şirket veya firma'ya 6 kaltlı Lüks plaza'nın 1. ve 2. Katılarının kullanım hakkı ücretsiz verilecektir. Plaza'nın içide dışarısı gibi lükstür, mevcut mobilyalar da kullanılmak istenir ise ücretsiz verilecektir.

İnşaat, Emlak veya Kurumsal Şirketiler İçin Fırsat Reklam Cephesi.!

1. zemin katta 145 m2 lüks ofis, 

2. katta 160 m2 lüks ofis, ortak alan personel yemekhanesi

3. Katta 220 m2 lik proje maketi için alan, , Ortak alan toplantı salonu, 

Bina girişi arka taraftan olup geniş bahçe içindedir. bu bayçeyide dilerse reklam veren kış bahçesi olarak ta kullanabilir.

8 Araçlı kapalı otopark, Asansör, Sınırsız İnternet, Ataşehit Merkez konumda Lüks Plaza

1. ve 2. kat ofis, mobilya, 3. kat ortak alanlar kullanım hakkı cephemize reklam asacak şirket veya firma'ya ortak olarak kullanılacak elektirik, su ve doğal gaz faturalarının %50 sini ödemek koşulu ile reklam sözleşmesi tarihi boyunca ücretsiz verilecektir. yani reklam alanı cephe kiralama bedeli harici 1ci ve2ci katlar ve ortak alan kullanımı için faturalar dışında ek bir ücret ödemeyecektir. kiralama sözleşmesi özel olarak hazırlanacaktır.ilgilenenler cephekirala.com ile iletişime geçebilir. Plaza'da ki diğer 3. 4. 5. katlarda tatil köyü satış ofisi aktif durumda faaliyet göstermektedir. Reklam cephesini kiralayacak kurum/şirket otomotiv, inşaat & emlak markası olur ise satışlarında ömür boyu tatil köyü www.sehakoy.com 'dan hediye etme firsatı uygun fiyatlar ile sunulacaktır. daha fazla detay için lütfen iletişim kurunuz.

Ek Detaylar

Aktif Reklam Durumu: Henüz Aktif Bir Reklam Yok
Aydınlatma: Yok
Bina Türü: Cam Plaza
Reklam Alanı Ebatları: 13mt X 6mt = 80m2 (Yaklaşık Temsili Ölçüdür)
Reklam Türü: Işıklı/Işıksız Vinil Germe Tabela

Bulunduğu Şerih / İlçe,

İstanbul, Ataşehir
Atatürk Mah. Girne Cd. No:1

İlan Detayları

İlan Numarası: 281
İzlenme: 791
İlan Süresi Bitiş Tarihi: 2018-12-05 15:20:00

ZİYARETÇİ HARİTASI

Şimdi ilan verin. Cephekirala.com'da İlanınız Yayınlansın. Ücretsiz ilan kaydı için tıklayın.

Bağlan